Ju ftojmë në ceremoninë e prezantimit të projekteve tona!
Për herë të parë në Shqipëri!

ZHAKLINA RIRA

Rreth Nesh

Damac Properties është pjesë e DAMAC Group, lider në tregun e pasurive të paluajtshme luksoze që nga viti 1982.
Ne do ishim të nderuar t'ju presim dhe t'ju takojmë, si miqtë tanë të çmuar,
me përfaqesuesit e Damac dhe Zhaklina Rira, në Maritim Plazza Tirana.
23 NENTOR 2023 Nga ora 10:00 deri në 22:00

ËNDRRA JUAJ PËR INVESTIM APO JETESË NË DUBAI PO JU THËRRET

A jeni gati të takoheni nga afër me stafin e Damac properties?

A jeni gati të mësoni më shumë për format e investimit apo jetesës së ëndrrave të Dubait?

Në eventin e DAMAC Properties organizuar nga ZHAKLINA RIRA, ne do t`ju mundësojmë të njiheni nga afër me investimet më inteligjente dhe fitim prurëse në prona, jo vetëm në Dubai por dhe në botë.

Vila luksoze, apartamente buzë detit në Dubai Marina, dhoma hoteli të frymëzuara nga Hollywood me mënyra pagese tmerrsisht lehtësuese, dhe cmime modeste. Mundësitë tona emocionuese të investimit garantojnë kthime 8% deri në 12%.

Ju mund të takoheni me stafin e DAMAC në 23 Nëntor 2023
nga ora 10:00 deri më 22:00.

Regjistroni për të rezervuar takimin tuaj tani:

Regjistrohuni