Apartamente luksoze
duke filluar nga 240,000 EURO

Duke filluar nga 240,000 EURO

Plani pagesës I lehtësuar 20/60/20

Statusi i Projektit Në ndërtim

Hapsirat eskluzive per rezidentët!

Përjetoni një jetë ku çdo moment është një përvojë e re. Në Golf Gate 2, shijoni luksin e shumtë të një komuniteti të gjallë dhe të qetë.

 • Palestra me pamje nga fusha e golfit
 • Klinika e kujdesit shëndetësor
 • Parqe patinash
 • Stalla me kalërim
 • Zona të shumta lojrash për fëmijë

Fermë përkëdhelëse

 • Fusha tenisi
 • Fusha e futbollit
 • Fidanishtja e bimëve të zonës së gjelbër
 • Pishina me podium
 • Klubi Ndërkombëtar i Golfit Trump
 • Pishinë me valë në Gjirin e Plazhit Malibu

RRETH PROJEKTIT

I vendosur brenda DAMAC Hills, Golf Gate 2 ofron një përvojë jetese të qetë që bashkon  luksin bashkëkohor me qetësinë e natyrës. Këto kulla mahnitëse ofrojnë pamje gjithëpërfshirëse të gjelbërimit të harlisur dhe rrugëve të peizazhuara të një fushe golfi me famë botërore.

Në Golf Gate 2, apartamentet luksoze janë më shumë se thjesht hapësira banimi; ato janë vende të shenjta elegante të dizajnuara me përpikëri për të ngritur jetën tuaj të përditshme. Çdo detaj është marrë në konsideratë me kujdes, nga faqosja e deri te zgjedhja e materialeve, duke u siguruar që banorët të përjetojnë maksimumin në sofistikimin dhe komoditetin.

Banorët janë të vetëdijshëm për komoditetin dhe privilegjet që vijnë duke qenë pjesë e një prej komuniteteve më të kërkuara të Dubait. Këtu ju pret një sërë lehtësish të klasit botëror. Ky mjedis holistik u ofron familjeve mundësinë unike për të bërë jetë të mbushur me rehati, kohë të lirë dhe mirëqenie të përgjithshme.

Per me shume detaje klikoni buttonin

Gallery

Lokacioni

Mirë se vini në DAMAC Hills, një mishërim i jetesës luksoze që përfshin 4 milionë metra katrorë. Ky komunitet kryesor u ofron banorëve një gamë të gjerë apartamentesh moderne, vilash, shtëpish në qytet dhe rezidenca luksoze në bashkëpunim me markat e klasit botëror, duke shfaqur hapësira të jashtme që të lënë pa frymë, opsione të nivelit të lartë të shitjes me pakicë dhe të kohës së lirë, dhe më shumë.

Kënaquni me stile jetese të pasura mes gjelbërimit të harlisur në klubin ndërkombëtar të golfit Trump në Dubai dhe The Park. Pavarësisht nëse kërkoni qetësi ose një skenë të gjallë shoqërore, DAMAC Hills i ka të gjitha. Banorët mund të shijojnë lehtësitë e shumta, duke përfshirë një liqen peshkimi, fermë përkëdhelëse, stalla, park për qentë dhe një pishinë plazhi në tokë.

Përtej luksit, DAMAC Hills mishëron një mënyrë jetese të plotë. Ofron një shkollë ndërkombëtare, tre supermarkete, një qendër tregtare të ardhshme dhe komoditete të tjera.

Mos e humbisni këtë përvojë luksoze. Vizitoni DAMAC Hills sot dhe zbuloni pse është vendi i përsosur për ta quajtur shtëpinë.

DAMAC Hills ofron një mjedis të qetë dhe të qetë, i vendosur në mënyrë të përshtatshme disa minuta larg nga atraksionet e zhurmshme dhe pikat referuese të shquara të qytetit.

PSE DUBAI

Arsyet për ta quajtur Dubai shtëpinë tuaj të re

Afër cdo destinacioni

Dubai arrihet me një fluturim direkt nga 97 vende me linjat ajrore kryesore në botë që fluturojnë nga aeroportet e Dubait.

Kujdesi shëndetësor i klasit botëror

Me investime të mëdha në sektorin e kujdesit shëndetësor, qyteti është zgjedhja perfekte për shëndetin dhe mirëqenien tuaj.

Nxitjet tatimore

Emiratet e Bashkuara Arabe ofrojnë disa stimuj duke përfshirë zero tatim mbi të ardhurat, zero tatim mbi fitimet kapitale dhe zero tatim mbi pasurinë, duke mundësuar kthim maksimal për investitorët dhe njerëzit e biznesit.

Monedha e qëndrueshme

Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe është i lidhur me dollarin amerikan që nga viti 1973 dhe është vendosur me një normë konstante që nga viti 1997 - duke e bërë atë një nga monedhat më të qëndrueshme në botë.

Diversiteti i kombësive

Shtëpia e mbi 200 kombësive të ndryshme. Dubai është një strehë e sigurt kozmopolitane që përfaqëson përfshirjen, diversitetin dhe sigurinë.

Siguri për të gjithë

Emiratet e Bashkuara Arabe janë një nga vendet më të sigurta në botë me një sistem të zbatimit të ligjit që tregon vite zhvillimi dhe largpamësie, duke rezultuar në shkallë të ulët të krimit.

Përgjigja ndaj Covid-19

Emiratet e Bashkuara Arabe janë një model global për gatishmërinë ndaj krizave, duke ruajtur nivelet më të larta të mbrojtjes kundër pandemisë.

Infrastrukturë e klasit botëror

Dubai është shtëpia e një mjedisi ku komunitetet lulëzojnë me infrastrukturë të shkëlqyer, transport publik, parqe dhe më shumë.

Vendndodhja strategjike

Dubai është shtëpia e një mjedisi ku komunitetet lulëzojnë me infrastrukturë të shkëlqyer të qytetit, sisteme ligjore, transport publik, parqe, argëtim dhe më shumë.

Sistemi i hapur dhe i lirë

Politikat e hapura ekonomike, kontrolli minimal i qeverisë dhe rregullimi i sektorit privat lehtësojnë Investimet e Huaja Direkte (IHD), duke dhënë një avantazh konkurrues në nivel global.

Pse të zgjidhni DAMAC Properties?

DAMAC Properties ka qenë në ballë të tregut të pasurive të paluajtshme luksoze që nga viti 2002, duke ofruar prona luksoze rezidenciale, komerciale dhe të kohës së lirë në të gjithë rajonin, duke përfshirë Emiratet e Bashkuara Arabe, Arabinë Saudite, Katarin, Jordaninë, Libanin, Maldivet, Kanadanë dhe Mbretërinë e Bashkuar.

 

 

Pagesat me kriptomonedhë tani pranohen si mënyrë pagese

GATI PER SHTEPINE TUAJ TE RE?
Kontaktoni tani përpara se të gjitha njësitë tona të shiten! Specialistët tanë të pronave janë më se të lumtur t’ju ndihmojnë.